מפת איזורים דובאי

Palm Jumeirah

IMPZ

Marina

JBR

BW

Jumeirah Lake Towers

Dubai Hills Estate

Al Barsha

JVC

JVT

Arabian Ranches

Town
Square

Business Bay

Midtown

Dubai Creek Harbour

Downtown

Burj Khalifa

Burj Al Arab

10

Palm Jumeirah

Palm Jumeirah בדובאי היא אחת מהאיים המלאכותיים המפורסמים ביותר בעולם וחלק מפרויקט ה-Palm Islands, שכולל שלושה איים: Palm Jumeirah, Palm Jebel Ali ו-Deira Island. 

הפרויקט נבנה על ידי חברת Nakheel, חברת נדל"ן ממשלתית, והוא נועד להגדיל את חופי דובאי ולהציע אפשרויות נוספות למגורים, תיירות ועסקים.

Palm Jumeirah נראה כמו דקל כאשר מסתכלים עליו מלמעלה, והוא מורכב מגזע ו-17 עלים. כאשר כל "עלה" משמש כשדירת מגורים של וילות יוקרתיות.

האי מספק חופי ים פרטיים לכל בית או וילה עליו, והוא כולל מגוון מתקנים יוקרתיים כמו מלונות חמישה כוכבים, מסעדות גורמה, מרכזי קניות יוקרתיים ומועדוני לילה יוקרתיים. 

בין המלונות הבולטים נמצאים ה-Atlantis The Palm, שהוא נקודת ציון מרכזית באי, וה-Waldorf Astoria.

Palm Jumeirah גם מציעה תשתיות מתקדמות לתחבורה ציבורית כמו המונורייל שמחבר את האי למרכז דובאי, וקו אוטובוסים שמשרת את התושבים והמבקרים. הגישה הנוחה והמהירה למרכז העיר ולנמל התעופה הבינלאומי של דובאי מהווה יתרון נוסף.

האי מהווה סמל ליוקרה ולהתפתחות העירונית של דובאי ומציע חווית מגורים ייחודית עם נוף פנורמי למפרץ הפרסי ולקו הרקיע של העיר. 

Palm Jumeirah נחשב למבוקש ביותר על ידי תיירים ומשקיעים כאחד, הודות לאורח החיים המפואר והאיכות הגבוהה שהוא מציע. ונחשב לאחד מהאזורים הכי יקרים בדובאי למחיה.

© כל הזכויות שמורות לאינדיגו - השלב הבא בנדל”ן. אין להשתמש, להעתיק, לשכפל בטקסטים, תמונות או אלמנטים גרפים המוצגים באתר זה.

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 315 ביקורות
js_loader
איזור אישי

האיזור האישי מחכה לכם באפליקציית INDIGO

דילוג לתוכן