קניית דירה להשקעה

שיתוף:

איך להתחיל קניית דירה להשקעה

אחת ההתלבטויות של הישראלי הממוצע במאה העשרים ואחת, היא לא צבע החאקי שילבש אל עבודות השדה ואצל חלק גדול מהאנשים גם לא תחום ההייטק אליו בו יוכלו להשתלב. אלא דווקא מה תהיה ההשקעה הבאה שלהם, זו שתצליח לעזור להם לייצר עוד משכורת קטנה מהצד שעוד עלולה לגדול עם ניהול נכון וכלים מקצועיים. לכן אין זה מפתיע כי שורת החיפוש קניית דירה להשקעה הפכה לאחת מהפופולריות כיום בישראל, בין אם בקרב חיילים משוחררים, סטודנטים או אפילו משקיעים. אך בשביל לבצע השקעה בתחום הנדל"ן בצורה חכמה, מומלץ לקבל את הכלים הנכונים אצל קבוצת אינדיגו המשלבת תוכנית עסקית ממציאת הדירה ועד לעיצוב שלו. 

קניית דירה להשקעה

חשוב לדעת כי תחום הנדל"ן דורש לא מעט ידע, שכן "קפיצה מהירה" אל המים ללא אסטרטגיה מובנית מראש ורצון לבצע שינויי אמיתי באורך חיינו, לא נוכל להגיע אל מטרה כמו קניית דירה להשקעה. לכן נתחיל מהשלב הראשון, בו נכיר את ההון ואת מסגרת התקציב העומדת לרשותנו כאשר חשוב לציין כי השקעות נדלניות זוכות בשנים האחרונות ל"דחיפה" מהבנקים בצורת מימון של עד 60% מסך ההשקעה. 

בנוסף לזאת בעת מכירת הדירה שיפוץ הדירה כמו החלפה של מקלחת, מרצפות ועוד שינויים אחרים שיעלו את הערכה יכולים להיחשב בניקוי המס בעת המכירה. לכן השלב השני הוא להבין את הפרופורציה לעיצוב והשקעה שלנו בנכס החדש, שכן ככל שהשקעה שלנו תגדל כך היא נמשוך יותר דיירים. 

שלב ניהול השקעה

השלבים הראשונים יכולים להישמע קלים  גם לאחר קניית דירה להשקעה. בתוך המשמעות של ניהול הנכס מסתתרים הבטחה של בטחונות מטעם השוכרים, בחירה של שוכרים לנכס וכמובן דאגה לשירותים בסיסים כמו דוד תקין ומזגן. 

ובכדי לדעת כיצד לצלוח את כל השלבים הללו בצורה הכי נכונה ומקצועית, כזו שלא תגרור אותנו להוצאות לא צפויות, נוכל לרכוש את הכלים האלו דרך קבוצת אינדיגו המלווה מאות משקיעי נדל"ן ברחבי הארץ. 

עוד בנושא

דירות במרכז דובאי: מה מייחד אותן משאר האזורים

השקעות נדלן בזמן מלחמה

איתור הזדמנויות השקעה בנדלן בתקופת מלחמה

אינפלציה ונדלן

מהי אינפלציה וכיצד היא משפיעה על שוק הנדלן

דירה ראשונה

הטבות מס ברכישת דירה ראשונה

דירות בדובאי למכירה: עונים לכם על השאלות

יזמות בדובאי: הזדמנות השקעה חסרת תקדים

חברות ישראליות בדובאי: הזדמנויות חדשות להשקעות

דירות במרכז דובאי: מה מייחד אותן משאר האזורים

דירות חדשות בדובאי: השקעה משתלמת בעיר המטרופולין של המזרח התיכון

מרינה דובאי: המרכז העסקי החדש של העולם

חולמים גם על השקעה בנדל”ן בראש שקט? חולמים גם על השקעה בנדל”ן בראש שקט? חולמים גם על השקעה בנדל”ן בראש שקט?
איזור אישי

האיזור האישי מחכה לכם באפליקציית INDIGO

דילוג לתוכן