נדל"ן למתחילים – המדריך המלא

שיתוף:

נדל"ן למתחילים

כמו בכל תחום שנרצה להתחיל בו ככל הנראה נהיה בעמדה הנקראת בשפת ההייטק של היום "ג'וניור", הכינוי הלא כל כך נחמד הזה דבק דווקא במקצועות ההייטק השונים, אך הוא רלוונטי גם בקטגוריות נדל"ן למתחילים.

כך משקיעים עלולים להיות לעיתים בעלי אמצעים למשל, אך ללא כל ידע או הבנה בשוק הנדל"ן המקומי או מאיפה בכלל אפשר להתחיל מבלי לשלם מס רכישת דירה גבוה.

עולם הנדל"ן הוא עולם יקר והפסדים בו עלולים לא רק להכאיב למשקיעים בו אלא לרושש אותם, לכן היוועצות עם קבוצת אינדיגו המובילה כיום בתחום הנלדן הישראלי תהיה התחלה מעולה להשקעה.

נדל"ן למתחילים – הגדרות ואפיקים

תחום הנדל"ן מחביא בתוכו מגוון רחב של הגדרות ומסלולים שונים שיש להכירם, שכן נדל"ן למתחילים או כל שוק השקעה אחר שנבקש להשקיע בו דורש מאיתנו הכרה בסיסית שלו. ישנם אפיקי השקעות בחול, המגיעות עם תשואות נאות אך עם סיכונים נרחבים, הנעים בין עוקץ ועד לתשלומי מס גבוהים. האפיק השני הוא כמובן רכישת קרקע לשימוש עצמי, שכן במקרים כאלו הגדרת השטח חשובה מאין כמותה.

האפיק השלישי הוא כמובן השקעה בנדל"ן עסקי, הנע בין קרנות השקעה גדולות האחראיות על בנייה של קניונים, מרכזי מסחר ועד לרכישת חנויות ומשרדים.

אפיק רביעי ולא אחרון  מבין כל אלו הוא רכישת דירה, במטרה לשפץ ולמכור אותה בטווח הקצר. וכמובן האפיק החמישי והמוכר לכולם היא רכישת דירה לשם השכרה שלה.

פרמטרים נוספים

בהגדרה של נדל"ן למתחילים חייבים להכיר את המאפיינים הבאים גם כן: ההון העצמי שלנו ויכולת גיוס ההון שלנו, בין אם דרך הלוואה מהבנקים או מבני משפחה. שנית חשוב להכיר אילו מהאפיקים שהזכרנו מעל אנו מבקשים להשקיע ושלישית היא הכרה חוקי המיסוי בישראל.

ישנם עוד גורמים שונים ומסתעפים יותר, שעל מרביתם ניתן לקבל הסבר מפורט בקורסים של קבוצת אינדיגו.

ולצד זאת גם לרכוש ספרי העשרה בנושא השקעות נדל"ן, אשר הוכיחו עצמם יותר מפעם אחת.

עוד בנושא

החזר מס בבוקרשט: יתרון נוסף למשקיעי נדל"ן

רכישת נכסים בבוקרשט: המדריך למשקיע המתחיל

בתים למכירה בבוקרשט: השקעה בטוחה לעתיד

השקעות נדל"ן ברומניה: בוקרשט עיר ההזדמנויות החדשה של רומניה

ישראלים בבוקרשט: מנוע צמיחה משמעותי בשוק הנדל"ן

נדלן באירופה: המדריך המלא

דירות בבוקרשט: כל מה שחייב לדעת

השקעות ברומניה: כל המידע לשנת 2024

השקעות בבוקרשט: עובדות וטיפים מנצחים שלא ידעתם

פרויקטים ברומניה: למה דווקא בוקרשט?

חולמים גם על השקעה בנדל”ן בראש שקט? חולמים גם על השקעה בנדל”ן בראש שקט? חולמים גם על השקעה בנדל”ן בראש שקט?
איזור אישי

האיזור האישי מחכה לכם באפליקציית INDIGO

דילוג לתוכן