פתיחת ניווט

אינדיגו סללה את המסלול המושלם
שכל משקיע חייב להכיר

כל לקוח של אינדיגו יעבור את המסלול הזה

הגדרת והצבת יעדים

לפני שיוצאים למסע השקעה כלשהו, חיוני לאפיין את היעדים שלכם בצורה ברורה. הגדרת יעדים המוגדרים היטב מספקים את הבסיס לכל מיזם נדל"ן מוצלח. הצוותים שלנו ינחו אתכם לקחת את ההחלטות והפעולות הטובות ביותר עבור תוצאה מושלמת.

בחירת איזור השקעה

Israel-Background

ישראל

DubaiBG

דובאי

USA-BG

ארה"ב

בליווי משקיעים, לאחר הבנת היכולת הכלכלית של המשקיע נבין באיזה אזור הכי נכון לו להשקיע את הכסף שלו, כדי לקבל את התשואה הגבוהה ביותר אנחנו כחברה לליווי משקיעים נמדדים ביכולת שלנו להשיג למשקיעים את התשואה הגבוהה ביותר, לכן נתאים את האזור עם אחוזי התשואה הגבוהים ביותר, אבל לא נשכח להתחשב ביכולות הכלכליות, ונדע מראש האם המשקיע יכול לעמוד בהשקעה הזו או לא.

יצירת אסטרטגיית השקעה

ליווי לקניית נכס, הכולל בניית תוכנית השקעה יעילה כרוכה במחקר וניתוח מדויק. שלב זה כולל הערכת נכסים פוטנציאליים, התחשבות במגמות בשוק ויצירת אסטרטגיה מקיפה המתיישרת עם המטרות שלכם.

יצירת שבלונה אישית

כל מיזם נדל"ן הוא ייחודי, הדורש אסטרטגיות ומיקום נכון ובזמן הנכון. אינדיגו תצליח למצב אתכם על סמך הגורמים הרלוונטים לפרויקט, כמו סוג נכס, מיקום ותנאי שוק. כל אלו יבואו לטובתכם על מנת למזער סיכונים.

השגת המימון

כמה זה יעלה לכם? – השגת מימון ספציפי היא צעד קריטי למינוף ההשקעה שלכם. על ידי הבטחת מקורות המימון הנכונים, אנו נוכל לשפר ביחד אתכם את העסקאות שלכם ולאפשר לכם לרווחים ותשואות גבוהות יותר.

גיבוי משפטי

אין לכם מה לדאוג : אנו נדאג לעורך דין שיתמוך בכם בכל עולמות הדין שמאחורי הקלעים בתיק הנכסים שלכם, ההשקעה שלכם חשובה, אנחנו נדאג לביטחון המשפטי שלכם.

שיפור ועיצוב הנכס

שיפור הנראות של הנכס שלכם יכול להשפיע באופן משמעותי על ערכו. באינדיגו אנחנו יודעים לרדת לפרטים הקטנים ביותר, עיצוב הנכס שלכם יעזור למשוך שוכרים או קונים טובים יותר.

מציאת השוכר האידיאלי

עבור נכסים להשכרה, מציאת השוכר הנכון הוא שלב חשוב ביותר להצלחה ארוכת טווח. זה כרוך בסינון דיירים קפדני על פי הדרישות שלכם וההמלצות שלנו, בדיקות רקע הדיירים והבטחת התאמה מדויקת לשמירה על ערך הנכס ולמזעור התחלופה בו.

העלאת ערך הנכס

שיפורים אסטרטגיים ותחזוקה מתמשכת יכולים להעלות משמעותית את ערך הנכס לאורך זמן. על ידי השקעה בשיפורים ושמירת הנכס במצב מעולה, אתם משפרים את פוטנציאל ההשבחה שלו.

קאש-אאוט

/

קאש-אין

שלב הבחירה

בסוף, נותר לכם לבחור: לצאת החוצה [קאש אאוט] או להכנס פנימה [קאש אין] אתם תצטרכו לבחור באיזה מסלול אתם רוצים ללכת, למכור את הנכס אחרי 18 חודשים ולהנות מרווח גדול וזמין, או, לבנות מסלול השבחה שיכול להעניק לכם הטבות עתידיות לתווך ארוך ולאחר מכן להשקיע בעוד נכסים.

אתם שואלים

אנחנו עונים

ההון ההתחלתי להשקעה עומד על 100,000₪, במידה וההון ההתחלתי שלך להשקעה גבוה יותר, נפנה לאזורי השקעה עם פוטנציאל רווח גדול יותר.

השקעה בנדל"ן מציעות מספר יתרונות, כמו זרם קבוע של הכנסות משכירות, השקעה שהיא יחסית בטוחה, הטבות מס פוטנציאליות, השכרה ארוכת טווח, תשואה מעליית ערך, הגדלת ההון העצמי וכמובן לשמש כהגנה מפני אינפלציה.

המיקום הוא גורם מכריע בהשקעה בנדל"ן.
נכסים במיקומים נחשקים עם תשתית טובה ופוטנציאל לצמיחה נוטים להיות בעלי ביקוש גבוה יותר, תשואות שכירות טובות יותר וסיכויי מכירה ברווח גדול יותר.

זה תלוי אך ורק בך.
ניתן להשקיע זמן וללמוד על כל שלב בתהליך, ולקחת חלק באופן התהליך מקרוב, כדי לדעת איך לעשות זאת בעצמכם, או שניתן להמשיך בשגרת החיים היומיומית ולתת לנו לעשות את העבודה עבורכם.

במדינת ישראל המון משקיעים ממנפים את הכסף שלהם באמצעות המשכנתא, וזאת באמצעות יועץ משכנתאות פרטי שיקח את המשכנתא עם התנאים הכי טובים ב4 שלבים פשוטים:

  • קבלת אישור עקרוני למשכנתא 
  • קבלת אישור ספציפי על נכס 
  • בנייה של תמהיל מסלולים נכון
  • חתימה על המשכנתא
חולמים גם על השקעה בנדל”ן בראש שקט? חולמים גם על השקעה בנדל”ן בראש שקט? חולמים גם על השקעה בנדל”ן בראש שקט?
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 314 ביקורות
js_loader
איזור אישי

האיזור האישי מחכה לכם באפליקציית INDIGO

דילוג לתוכן