פתיחת ניווט

דירה להשקעה בארץ – מדריך ההשקעה המלא

שיתוף:

דירה להשקעה בארץ

אחת הדרכים שהפכה ליותר פופולרית להשקעה בימים אלו היא לא אחרת מאשר דירה להשקעה בארץ, שכן השקעות מסוג זה בחול דורשות לא פעם לוגיסטיקה מורכבת החל מתרגום מסמכים בשפה זרה ועד תשלומים לעורך דין ישראלי ועורך דין בארץ בה נמצאת ההשקעה. לפיכך השקעות הנדל"ן בארצו הפכו לכל כך פופולריות, כאשר יחס הסיכון והפוטנציאל הגלום בהם רק הולך ועולה עם השנים. וכמו לכל טרנד שהופך לנפוץ בקרב כלל האוכלוסייה, חשוב לבצע השקעות כאלו לאחר שאנו מכירים ולומדים את השטח ויודעים כיצד להשקיע בצורה חכמה. את כל זאת נוכל הבין דרך קבוצת אינדיגו המובילים בקורסים והכשרות לביצוע השקעות נדל"ן חכמות.

דירה להשקעה בארץ – למה זה כדאי?

רבים מאיתנו מסתכלים על לא מעט סיטואציות דרך הצד השלילי שלהם, למשל למה הקינוח שקיבלנו במתנה היה עם זיקוק אחד ולא שניים? הדוגמאות הללו מתפרסות לעוד רבדים שונים ואחרים בחיינו, אך כשמדובר בדירה להשקעה בארץ אנו ככל הנראה יכולים להסתכל רק על הצד החיובי.

אחוזי התשואה בערים הרבות הולכים ועולים, בין אם מדובר בערים כמו חיפה שמחיר הדירות מטפס שם בשנים האחרונות או אפילו העיר, בה דירה ממוצעת עלתה עד לפני ארבע שנים מיליון מאה כיום היא תעלה מיליון ארבע מאות.

לא עוד טרנד של ערים מרכזיות

התשואה הממוצעת שניתן לקבל מדירה להשקעה בארץ נעה בין שלושה עד חמישה אחוזים, כשאת מרבית המימון נוכל להשיג דרך מגוון הבנקים הקיימים. אך מעל לכל השקעה בדירות מגורים בארץ, היא בעלת פוטנציאל רווחי גבוהה משל השקעות אחרות. שכן ירידת מחירי הדיור בארץ איננה נראית לאופק ואותו הדבר בנוגע לדרישה אחר דירות חדשות ודירות יד 2, בשל כך השקעה שכזו יכולה להיות השקעה בטוחה ומומלצת עבור סטודנטים או פנסיונרים.

ובשביל להכיר את הטריקים והטכניקות להשקעה נכונה ומוכחת בנדל"ן, מומלץ להגיע אל המומחים בתחום כמו קבוצת אינדיגו שתעניק לנו מעטפת ליווי לכל אורך ההשקעה שלנו.

 

עוד בנושא

נדל"ן בחול מדריך: כל מה שצריך לדעת לפני רכישה

עסקאות נדל"ן בחו"ל: הזדמנות מפתה למשקיעים ישראלים

חברת השקעות נדל״ן בחול: איך עושים את זה נכון!

בתים למכירה באירופה – השקעת נדל״ן מניבה ביותר!

בתים למכירה ברומניה: הזדמנות נדל"נית אטרקטיבית בבוקרשט

דירות להשקעה בחול: הזדמנות נדירה להגדיל את התשואה על ההון

דירות למכירה באיחוד האמירויות: דובאי עיר עם הזדמנויות השקעה חמות שלא כדאי לכם לפספס!

דירה בדובאי? כל מה שמשקיע לדעת לפני הרכישה!

השקעות נדל"ן בחו"ל: עתיד ההשקעות שלכם

קניית דירה באירופה: 4 טיפים מנצחים שיעשו סדר למשקיעים

חולמים גם על השקעה בנדל”ן בראש שקט? חולמים גם על השקעה בנדל”ן בראש שקט? חולמים גם על השקעה בנדל”ן בראש שקט?
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 315 ביקורות
js_loader
איזור אישי

האיזור האישי מחכה לכם באפליקציית INDIGO

דילוג לתוכן