דירות להשקעה במרכז – האם עדיין שווה לרכוש?

שיתוף:

דירות להשקעה במרכז

שוק הנדלן הישראלי מלא בהזדמנויות שונות ומגוונות, אחת המעניינות שנוכל למצוא בו אלו ללא ספק דירות להשקעה במרכז. את הדירות הללו נוכל למצוא בהמון ערים, חלקן מוגדרות יד 2 וחלקן בבנייה או שנבנו לא מכבר. את הדירות הללו נוכל למצוא החל מערים כמו תל אביב עד לרמת גן ואפילו בערים כמו ראשון לציון, רמלה ורחובות. וכדי למצוא את הדירה הנכונה עבורנו עדיף שנעשה זאת בעזרת חברה בעלת ניסיון בתחום הנדלן בישראל, והיא לא אחרת מאשר קבוצת אינדיגו. המציעה כיום שיטה מוכחת להשתלבות של כל אחד בתחום הנדלן. 

דירות להשקעה במרכז – מיקומים

חשוב להבין כי דירות להשקעה במרכז כמו שציינו נמצאות בלא מעט אזורים וערים, חשוב להבין מה הוא גובה התקציב שלנו ולאיזו דירה אנו מכוונים. כך למשל נוכל לכוון לדירה הממתינה לאחד מהפרויקטים השונים של התחדשות עירונית בעיר כמו ברמלה, שתעלה בסביבות התשע מאות אלפים שקלים בממוצע ולעיתים אף פחות. מצד שני נוכל לרכוש באותה העיר דירה חדשה בדרום העיר בעלות של עד שני מיליון שקלים. 

בערים כמו רמת גן וגבעתיים ממוצע המחירים עלול לעלות קצת, עם זאת ישנן לא מעט דירות הממתינות גם כן לתוכניות תמ"א או פינוי בינוי כאשר עלותן יכולה להסתכם בין מיליון שבע מאות ועד לשתי מיליון שלוש מאות בממוצע. 

זה לא רק תל אביב

המנעד הרחב בו נוכל להשיג דירות להשקעה במרכז רק הולך וגדל עם השנים, אחד המאפיינים לכך היא הפשרת שטחים נרחבת בלא מעט ערים שונות באזור השפלה והמרכז. נין לראות החל מגדרה ועד לבית דגן ואזור, במרבית הערים הללו קצב הבנייה הולך וגדל ועימו גם הביקוש אחר דירות יד שנייה ודירות חדשות.

ובכדי לדעת מתי להיכנס לשוק, חשוב לא רק לקרוא את העיתונים והמודעות אלא לדעת כיצד לנתח את היתרונות השונים שיש בכל השקעה. ובכדי לעשות זאת בצורה הכי נכונה, נוכל להיעזר בקבוצת אינדיגו המציעה מגוון קורסים מעשירים וצוות מקצועי ומנוסה בעולם הנדלן. 

עוד בנושא

החזר מס בבוקרשט: יתרון נוסף למשקיעי נדל"ן

רכישת נכסים בבוקרשט: המדריך למשקיע המתחיל

בתים למכירה בבוקרשט: השקעה בטוחה לעתיד

השקעות נדל"ן ברומניה: בוקרשט עיר ההזדמנויות החדשה של רומניה

ישראלים בבוקרשט: מנוע צמיחה משמעותי בשוק הנדל"ן

נדלן באירופה: המדריך המלא

דירות בבוקרשט: כל מה שחייב לדעת

השקעות ברומניה: כל המידע לשנת 2024

השקעות בבוקרשט: עובדות וטיפים מנצחים שלא ידעתם

פרויקטים ברומניה: למה דווקא בוקרשט?

חולמים גם על השקעה בנדל”ן בראש שקט? חולמים גם על השקעה בנדל”ן בראש שקט? חולמים גם על השקעה בנדל”ן בראש שקט?
איזור אישי

האיזור האישי מחכה לכם באפליקציית INDIGO

דילוג לתוכן