פתיחת ניווט

איך לעשות עסקת ״אקזיט" (פליפ)

שיתוף:

איך לעשות עסקת ״אקזיט" (פליפ)

עסקת אקזיט (פליפ), מתאימה למשקיעי נדל"ן נועזים, המעוניינים ליהנות מרווח מהיר, באמצעות מכירת הנכס תוך זמן קצר. כמובן שעל מנת להצליח בעסקה יש צורך לבחור בחוכמה את הנכס המדובר ולהיעזר בייעוץ מקצועי של אנשי מקצוע שמתמחים בתחום של איך לעשות אקזיט, מאחר ולא כל נכס שתקנו יאפשר לכם לבצע אקזיט.

הרעיון הכללי הוא לרכוש נכס במחיר נמוך יחסית, לשפץ ולהשביח אותו ולבסוף למכור אותו במחיר גבוה ככל הניתן.

הצלחת העסקה תלויה בעיקר בפעולות השיפוץ וההשבחה שתבחרו לבצע. יש לוודא כי הכסף שהשקעתם בשיפוץ והשבחת הנכס יגולם בפער המחיר, בתוספת הרווח הנקי שלכם מהעסקה.

עסקת אקזיט (פליפ) – המדריך למשקיעים מתחילים

עסקת פליפ טובה מתבססת על רכישת הנכס במחיר נמוך ממחיר השוק, כתוצאה מהאיכות הירודה שלו. זמן אחזקת הנכס עומד לרוב על תקופה של עד שנה, במהלכה הנכס עובר שיפוץ והשבחה.

פוטנציאל התשואה מעסקת פליפ עומד על עשרות אחוזים, אך לצורך כך יש להיות מוכנים למעורבות גבוהה בתהליך, מאחר ובניגוד לעסקאות נדל"ן מניב, אין מדובר כאן על השקעה פאסיבית.

מאחר ויש צורך בידע וכלים על מנת לאתר את הנכס, לצמצם בהוצאות השיפוץ וההשבחה וכמובן להכיר יותר לעומק את ההטבות וההקלות לצד חבות המס, מומלץ להיעזר במשרד נדל"ן שמתמחה בתחום.

יועצים מנוסים ומיומנים יוכלו לסייע לכם בתהליך ולספק עצות שיחסכו לכם עשרות אלפי שקלים.

מי שאינו מכיר את שוק הנדל"ן המקומי או את המאפיינים של השכונות השונות בעיר יתקשה ככל הנראה לבחור את הנכס המתאים לעסקת פליפ.

יש לזכור כי מעבר למחיר הנכס הנמוך יש לתת את הדעת לרמת הביקוש לנכסים באזור, מאחר וללא ביקוש גבוה אתם עלולים להתקשות במכירת הנכס.

טיפים ששווה להכיר לגבי איך לעשות עסקת אקזיט (פליפ)

על מנת לקבל תמונת מצב אמיתית בנוגע למצב הנכס יש לבצע בדק בית מקצועי, הכולל בחינה מדוקדקת של כל מערכות הבית. המטרה היא לגלות כשלים וליקויים שונים, העלולים לפגוע קשות בערך הנכס ולהקשות על עסקת האקזיט המתוכננת שלכם.

כמו כן, כדאי להיעזר באנשי מקצוע לצורך תכנון השיפוץ, מאחר וללא היכרות עם המחירים וטיב העבודות הנחוצות להשבחת הנכס, תתקשו לעמוד בהוצאות.

יש להכיר את רמת השיפוץ המתאימה לאוכלוסייה המקומית וכמובן להתחשב במחיר המקסימלי שתוכלו לגבות עבור הנכס המשופץ.

אנו בחברת אינדיגו נשמח לסייע לכם לעשות עסקת אקזיט (פליפ) בצורה היעילה והנבונה ביותר. אנו מתמחים בעולם הנדל"ן ונשמח לספק לכם ייעוץ וליווי אישי, במטרה למנף את הכסף שלכם ולהגיע לחופש כלכלי. אנו נדאג לאפיין את היכולות והצרכים שלכם, במטרה לבנות עבורכם את התוכנית העסקית האידיאלית ביותר עבורכם. כמו כן, נוכל לייעץ ולסייע לכם בלקיחת משכנתא בתנאים האופטימליים ביותר ואף לסייע לכם להשביח נכון את הנכס, על מנת להעלות את הערך שלו. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר!

 

עוד בנושא

נדל"ן בחול מדריך: כל מה שצריך לדעת לפני רכישה

עסקאות נדל"ן בחו"ל: הזדמנות מפתה למשקיעים ישראלים

חברת השקעות נדל״ן בחול: איך עושים את זה נכון!

בתים למכירה באירופה – השקעת נדל״ן מניבה ביותר!

בתים למכירה ברומניה: הזדמנות נדל"נית אטרקטיבית בבוקרשט

דירות להשקעה בחול: הזדמנות נדירה להגדיל את התשואה על ההון

דירות למכירה באיחוד האמירויות: דובאי עיר עם הזדמנויות השקעה חמות שלא כדאי לכם לפספס!

דירה בדובאי? כל מה שמשקיע לדעת לפני הרכישה!

השקעות נדל"ן בחו"ל: עתיד ההשקעות שלכם

קניית דירה באירופה: 4 טיפים מנצחים שיעשו סדר למשקיעים

חולמים גם על השקעה בנדל”ן בראש שקט? חולמים גם על השקעה בנדל”ן בראש שקט? חולמים גם על השקעה בנדל”ן בראש שקט?
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 315 ביקורות
js_loader
איזור אישי

האיזור האישי מחכה לכם באפליקציית INDIGO

דילוג לתוכן