פתיחת ניווט

BUCHAREST

למה דווקא השקעות נדל״ן בבוקרשט?

השקעה בנדל"ן של בוקרשט מהווה הזדמנות מבטיחה. הבירה הרומנית, הידועה בקסמה ההיסטורי ובכלכלה הצומחת שלה, מושכת עניין מוגבר הן בנכסי מגורים והן בנכסים מסחריים, במיוחד במגזרי הטכנולוגיה והשירותים המתרחבים. הזדמנויות רבות בפיתוחים חדשים ובפרויקטי שיפוץ באזורים היסטוריים, במיוחד לאור התיירות הגואה והביקוש להשכרה לטווח קצר. עם זאת, המשקיעים חייבים להיזהר משינויים במחירים, מאתגרים בירוקרטיים ובעיות משפטיות פוטנציאליות עם נכסים. עם אסטרטגיות מושכלות ותובנות מקומיות, שוק הנדל"ן של בוקרשט מציע פוטנציאל משמעותי להשקעות רווחיות.

החל מ-

€100K

הון עצמי דרוש

8-12%

תשואה ממוצעת משכירות

+AAA

יציבות השוק

ניהול שוטף

כולל מציאת שוכרים

פרויקטים בתהליך

השקעות בבוקרשט-07
בתהליך

Best Residence, בוקרשט

השקעה החל מ-

€100,000

תחילת הפרויקט

2022

בואו לשמוע איך גם אתם יכולים להשקיע איתנו

אתם שואלים

אנחנו עונים

ההון ההתחלתי להשקעה עומד על 100,000₪, במידה וההון ההתחלתי שלך להשקעה גבוה יותר, נפנה לאזורי השקעה עם פוטנציאל רווח גדול יותר.

השקעה בנדל"ן מציעות מספר יתרונות, כמו זרם קבוע של הכנסות משכירות, השקעה שהיא יחסית בטוחה, הטבות מס פוטנציאליות, השכרה ארוכת טווח, תשואה מעליית ערך, הגדלת ההון העצמי וכמובן לשמש כהגנה מפני אינפלציה.

המיקום הוא גורם מכריע בהשקעה בנדל"ן.
נכסים במיקומים נחשקים עם תשתית טובה ופוטנציאל לצמיחה נוטים להיות בעלי ביקוש גבוה יותר, תשואות שכירות טובות יותר וסיכויי מכירה ברווח גדול יותר.

זה תלוי אך ורק בך.
ניתן להשקיע זמן וללמוד על כל שלב בתהליך, ולקחת חלק באופן התהליך מקרוב, כדי לדעת איך לעשות זאת בעצמכם, או שניתן להמשיך בשגרת החיים היומיומית ולתת לנו לעשות את העבודה עבורכם.

במדינת ישראל המון משקיעים ממנפים את הכסף שלהם באמצעות המשכנתא, וזאת באמצעות יועץ משכנתאות פרטי שיקח את המשכנתא עם התנאים הכי טובים ב4 שלבים פשוטים:

  • קבלת אישור עקרוני למשכנתא 
  • קבלת אישור ספציפי על נכס 
  • בנייה של תמהיל מסלולים נכון
  • חתימה על המשכנתא
חולמים גם על השקעה בנדל”ן בראש שקט? חולמים גם על השקעה בנדל”ן בראש שקט? חולמים גם על השקעה בנדל”ן בראש שקט?
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 314 ביקורות
js_loader
איזור אישי

האיזור האישי מחכה לכם באפליקציית INDIGO

דילוג לתוכן